parodie na rychlost transakcí při platbě Bitcoinem – Bitcoinjecool

parodie na rychlost transakcí při platbě Bitcoinem

Bitcoinová kavárna  “Bitcoin at the express train” – s podnázvem    runs on Blockchain..

Písková pláž, na pláži bar- kavárna , u kavárny fronta na kafe, prvních  1138  lidí je ve věku od 20 ti do 38 ti let.
Dalších 487+zákazníků   ve věku  38 až po nejstaršího štamgasta (83) , který zažil už 2 fronty na kávu s mlékem postupně stárne směr moře.  
Nejmladší je zrovna na řadě a v dálce na konci fronty u moře,  jsou už 3 starci nesoucí  příjemně vychladlou kávu,   nastupujíc do svých bárek  od firmy, která má na starosti také úklid ..

Výletní a obchodní  loď s názvem Victory to blockchain, nikdy nedosáhla své kapacity o 558 pasažérech a tak stojí v přístavu přizpůsobena jako ubytovací zařízení.
Protože na loditaké  akceptují Bitcoin, tvoří se početná fronta  už od Bitcoinové kavárny na pláži.
Kavárna má svoji historii a  je pouhých 3,5 km od přístavu. 
Je to příjemné  místo , kde můžete zavzpomínat s Vašimi dosud žijícími  přáteli i pomocí online chatu s virtuálními brýlemi ve 3D.
Samozřejmě akceptují pouze  Bitcoin i za tuto vymoženost, proto se nemusíte ničeho obávat.
Barman , vykonává během své funkce transakčního managera  hlídacího psa na 293 monitorech a hlídá transakce a pečlivě ověřuje blockchain a porovnává s pořadovými čísly svých zákazníků.
Zákazníci dostávají na začátku fronty stejnokroj s  pořadovým číslem  a také je jim zapůjčeno vybavení pro přežití. 
Pro tento účel je zřízena výdejna, která též  akceptuje platby v  BTC. 
Samozřejmě frontu u výdejny vybavení tvoří převážně, děti ve veku 6-14 let . 

Zde se učí online na dálku, pokud jim jejich rodiče odkázali  potvrzené transakce v platbě za internet a také online školné.Ty méně šťastné děti, jsou odvedeny do čekacího transakčního tábora.
Mnohé z nich zde vyrůstají a jsou připraveni vstoupit do další fronty.
Bar je vybaven skvěle s  velkým počtem varných konvic s automatickým vypínačem. 
Kapacita podniku je malá pouhých 53 míst k sezení a kdo je v kondici na toho čekají opěradla  v rohu u zrcadla v počtu rovných 232 míst.
 To zrcadlo tam není náhodou , má  také to svoji pointu,  pokud znáte čas své transakce  a máte vlastní fotografii ze začátku fronty, jste automaticky zařazeni do slosování v soutěži  o 500 litrů ledové krabicové  instantní kávy s mlékem.

Může se stát, že někteří štamgasti se prostě té transakce prostě nedožijí,  nebot´ systém blockchain bývá někdy přetížen,   pro tuto  stařičkou a velmi drahou  minci Bitcoin..

A tak barman , transakční manažer, majitel podniku v jedné osobě Satoshi Makmuto, během dopoledne vyhlašuje investiční soutěž o ledovou kávu z  období 2019 až 2032 a 2039. 
Skoro nikdo tu ledovku z archivu většinou už nechce ani vidět, kromě  několika nadšených   Ruských  crypto-turistů . Nervózně  přešlapují  a sledují na svých mobilních  androidech  kurzy Rublu a Bitcoinu. 
Dnes je  15.květen 2042 a Yljušin má  dnes 33 narozeniny.  
Yljušin má štestí , protože pánové od firmy Ravens-chain právě přišli na úklid.
Jedno z pravidel kavárny  praví, že pokud máte zrovna narozeniny a v tento den se uvolní  jedno z předních míst  následkem  doby transakce, máte nárok na toto místo.
Pokud v tento den nepotrvdíte svoji transakci na kávu zdarma, bohužel jste přeřazení na své původní místo ve frontě aby to bylo spravedlivé. 
Tak jako Yljušinův otec, který už bohužel prohrál v zákeřném boji se svojí transakcí před sedmi lety  18. listopadu v roce 2035 .
Pan Makamuto pije hodně kávy aby měl co nejvíce energie pro obsluhu kávového baru a píše zrovna nějaký  javascript na svém mobilním tabletu. 
Až to bude hotové dočkáme se zvukového upozornění  při hotové transakci blockchain..
Už se dávno setmělo a oslavenec Yljušin  má před sebou pouhých 12 minut do půlnoci.
Vypadalo to slibně, ale zatím je transakce potvrzena  pouze 2x s potřebných 13 ti potvrzení .
Yljušin neměl dnes štěstí a tak se vrací ulehnout vedle svých bratrů na původním místě ve frontě na kávu.
” Příště to jistě vyjde , ” uklidňuje Yljušina  strýc Dmitry, který má  také mnoho zkušeností s fronty  a již přijal Státní občanství na tomto krásném poloostrově.

Dnes jedeme nonstop, hlásí kofeinem předávkovaný pan Makamuto a potvrzuje dnešní dva výdeje na kávu s mlékem…